logo

UBYTOVANIE

Penzión Montana*** ponúka svojim hosťom moderné, čisté a komfortné ubytovanie. Rôzne typy vkusne a útulne zariadených izieb uspokoja požiadavky tak jednotlivcov, párov, rodiny s deťmi, väčších skupín alebo firemného ubytovania.

 

Každá izba je vybavená: Káblovou TV s plochou obrazovkou, samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom, mini chladničkou a rychlovarnou konvicou. Bezplatné pripojenie na wifi pre našich ubytovaných hostí je vo všetkých izbách a spoločenských  priestoroch dostupné a samozrejme zadarmo.

 PONÚKAME 16 IZIEB  

 

Dvojlôžková izba

Klasická dvojlôžková izba s manželskou posteľou (v prípade záujmu možnosť oddelených lôžok) a samostatným sociálnym zariadením

 

Trojlôžková izba

Krásna priestranná izba vybavená sedacou súpravou, manželskou posteľou, tretím osobitným lôžkom a samostatným sociálnym zariadením. 

 

Štvorlôžková izba

Veľlká priestranná izba, ktorá je vybavená manželskou posteľou, dvoma osobitnými lôžkami a samostatným sociálnym zariadením.

 

 Päťlôžková suita 2+3

Apartmán pozostáva s dvoch spálni s dvoma a troma lôžkami a samostnaných sociálnym zariadením. V kažej spálni sa nachádza led TV s plochou obrazovkou.

 

Celková kapacita penziónu je 57 lôžok.

 

  

+421 (0)41 5695386

+421 (0)902 444966

penzion@montanask.eu